8 травня — день, коли ми вшановуємо пам’ять усіх жертв Другої світової війни та згадуємо ціну миру!
У Прилуцькому фаховому медичному коледжі відбулися заходи до Дня Пам’яті та Примирення — дня, що нагадує про важливість миру, людяності та єдності.
8 травня — день, коли ми вшановуємо пам’ять усіх жертв Другої світової війни та згадуємо ціну миру.
Студенти й викладачі вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, згадали героїв минулого та сьогодення, які боролися і борються за свободу та Незалежність України.
Це день скорботи, вдячності й надії на майбутнє без війни.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за свободу.
Шануємо мужність і незламність поколінь.
Нехай пам’ять про минуле допомагає нам берегти людяність, підтримувати одне одного та цінувати кожен мирний день.