Кашуба Людмила Володимирівна,голова циклової комісіїЗакінчила Ніжинський педінститут, факультет іноземної мови , 1970 р.Викладає дисципліни «Англійська мова» та «Англійської мова за професійним спрямуванням»Викладач вищої категорії, викладач-методистПрацює над науково-методичною проблемою:«Застосування сучасних методів навчання англійській мові для формування мовленнєвої компетенції студентів»
Нестеренко Алла Володимирівна, заступник голови циклової комісіїЗакінчила Ніжинський державний педагогічний університет, 1999 р.Викладає дисципліни «Українська мова та українська література», «Українська мова за професійним спрямуванням»Викладач вищої категорії, викладач-методистПрацює над науково-методичною проблемою:«Формування мовної культури студентів шляхом синтезу ключових компетенцій»
Науково-методична проблема циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін протягом 2024-2025 навчального року: "Громадянське виховання та формування ключових компетентностей майбутніх медиків через впровадження в навчальний процес комп`ютерних технологій та сучасних методів навчання".Основним завданням циклової комісії є викладання загальноосвітніх, гуманітарних, соціально-економічних дисциплін відповідно до нових навчальних планів та широке використання новітніх педагогічних технологій, виховання розвиненої, соціально активної особистості, яка долучається до загальнолюдських цінностей, досягнень світової культури, сприймає ідеали гуманізму і демократії, активно бере участь у перетворенні суспільства, з почуттям відповідальності за свою долю і долю своєї країни.
Щисловський Генадій РомановичЗакінчив Кіровоградський педагогічний інститут ім. О.С.Пушкіна, 1985 р.Викладає дисципліни «Історія України", "Всесвітня історія", "Основи філософії", "Основи правознавства"Викладач вищої категорії, викладач-методистПрацює над науково-методичною проблемою:«Використання місцевого краєзнавчого матеріалу на уроках історії для розвитку пізнавальних і розумових здібностей студентів»
Жежерун Євгенія МихайлівнаЗакінчила Український державний педуніверсітет ім. М.Г. Драгоманова, 1994 р. Викладає дисципліни "Географія", "Громадянська освіта"Викладач вищої категорії, викладач-методистПрацює над науково-методичною проблемою:"Синтез інновації і традицій виховання як умова самопізнання, саморозвитку і самореалізації студентів та підвищення їх пізнавальної діяльності"
Масьома Катерина ІванівнаЗакінчила Ніжинський інститут Ордена Труд. Червоного прапора, 1973 р.Викладає дисципліну «Фізика та астрономія»Викладач другої категоріїПрацює над науково-методичною проблемою:«Формування позитивної мотивації на заняттях з фізики та астрономії засобами інноваційних форм і методів навчання»
Рілов Олександр ЛеонідовичЗакінчив Київський державний інститут фізичної культури 1986р.Викладає дисципліни "Захист України", "Фізична культура"Викладач першої категоріїПрацює над науково-методичною проблемою:«Різновид оздоровчої фізичної культури в системі фізичного виховання різних груп населення»
У Прилуцькому фаховому медичному коледжі проведене бінарне відкрите заняття з географії (Євгенія Жежерун) та англійської мови (Людмила Кашуба) на тему: «Економіко-географічна характеристика Великої Британії», «London – political and cultural centre of Great Britain. Places of interest of the country» зі студентами першого курсу.На занятті говорили про Велику Британію - країну дивовижної краси, з багатою історією та віковими традиціями. Батьківщину багатьох видатних діячів та всесвітньо визнаний туристичний центр, познайомилися з економіко–географічним положенням цієї держави; політичним устроєм; населенням та його звичаями.Студенти мали змогу вдосконалити знання з предметів.
Мова – це велике національне надбання, коштовний скарб, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об'єднаних в єдине ціле – народ.В рамках тижня української мови у Прилуцькому фаховому медичному коледжі була проведена відкрита виховна година «Як парость виноградної лози, плекайте мову…» (викладач Нестеренко А.В.), а також розпочався І тур ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів 1-2-х курсів (викладач Шуліка О.І.)Шануймо та бережімо нашу мову, адже в ній наша незламність, наша воля і любов до рідної землі. Нехай вона звучить гордо та щиро в серцях кожного українця, збагачуючи нас і роблячи міцнішими.
Щороку у березні українці у всьому світі вшановують пам’ять про Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка, видатного українського поета та художника. Своїм життям та творчістю великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої України.Викладачка української мови та літератури Алла Нестеренко для студентів Прилуцького фахового медичного коледжу провела конкурс "Зізнайся в любові Шевченку" . Здобувачі освіти читали поезію та прозу для Великого Кобзаря, слухали пісні на вірші Т.Г. Шевченка у виконанні сучасних українських виконавців та спробували змалювати постать митця у реаліях сьогодення. Адже Т.Г. Шевченко легендарний, бо він – різний. У його постаті безліч світів, поглядів та можливостей. Він завжди близький нам, завжди сучасний. І ми пишаємося тим, що він українець, і прагнемо бути гідними його нащадками.