Інформаційно-просвітницькі заходи до І етапу Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху!
У Прилуцькому фаховому медичному коледжі до І етапу Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який проходить з 11 по 17 травня 2026 року, було проведено інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на формування у студентської молоді відповідального ставлення до безпеки на дорозі. Особливу увагу приділено безпеці пішоходів, важливості дотримання правил дорожнього руху, використанню ременів безпеки та світловідбиваючих елементів — флікерів, які допомагають бути помітними у темну пору доби. Студенти та викладачі коледжу долучилися до тематичних заходів та нагадали: безпека на дорозі починається з кожного з нас. «Бути помітним — означає бути у безпеці». Бережімо своє життя та життя оточуючих — дотримуймося правил дорожнього руху!