Підсумки фотоконкурсу світлин «Безпека на дорозі»!
У Прилуцькому фаховому медичному коледжі були підведені підсумки фотоконкурсу світлин «Безпека на дорозі», присвяченого Тижню безпеки дорожнього руху.
Вітаємо призерів: І місце – Матузка Каріна ЛС 21, ІІ місце – Кривоніс Каріна СС 31, ІІІ місце - Луценко Аріна СС 21. Учасники продемонстрували креативний підхід до фотоконкурсу, креативність, уважність та важливість дотримання правил дорожнього руху через свої світлини та отримали заохочувальні призи – світлоповертаючі стрічки. Кожна робота стала нагадуванням про цінність життя, відповідальність і культуру поведінки на дорозі. До конкурсу долучилися також викладачі. Дякуємо всім учасникам за активність, творчість та небайдужість! Разом формуємо безпечне майбутнє.