"Рівний-рівному"!
У рамках Тижня студентського самоврядування у Прилуцькому фаховому медичному коледжі студенти провели заняття та тренінги з домедичної допомоги у форматі «Рівний — рівному».
Учасники мали змогу вдосконалити практичні навички надання домедичної допомоги, дізнатися більше про алгоритми дій у невідкладних ситуаціях та попрацювати у команді.
Такий формат навчання сприяє активному обміну знаннями, розвитку відповідальності, впевненості та професійних навичок майбутніх медиків.