Синьо-жовтий день в Прилуцькому фаховому медичному коледжі!
У Прилуцькому фаховому медичному коледжі відбувся яскравий синьо-жовтий день — день єдності, патріотизму та гарного настрою. Студенти й викладачі підтримали ініціативу кольрового тижня, одягнувши вбрання у кольорах українського прапора.Синій — це мирне небо, жовтий — щедрі пшеничні поля. Разом ці кольори символізують незламність, силу та любов до України.
Дякуємо всім за активність, позитив та атмосферу єдності!