Тиждень безбар’єрності!
У Прилуцькому фаховому медичному коледжі пройшов Тиждень безбар’єрності — час важливих розмов, корисних заходів та щирого спілкування.
Студенти та викладачі вкотре нагадали: безбар’єрність — це про повагу, рівність можливостей, підтримку та людяність. Під час тематичних заходів обговорювали важливість доступності, толерантності та взаєморозуміння у суспільстві. Безбар’єрність починається з кожного з нас — з поваги, доброти та готовності підтримати. Разом створюємо середовище, у якому кожен почувається потрібним, почутим і важливим!.