Вручення дипломів здобувачам освіти за участь у конкурсі "Олімпіс- Весняна сесія"!
Щороку традиційно, напередодні дня наук, в Прилуцькому фаховому медичному коледжі проходить вручення дипломів здобувачам освіти за участь у конкурсі "Олімпіс- Весняна сесія".
Такі конкурси сприяють підвищенню мотивації до вивчення і зацікавлення студентів навчальними предметами.
Вітаємо переможців і бажаємо й надалі зростати, відкриваючи нові грані наук.
Дякуємо викладачам за підготовку до участі у конкурсі.