З днем медичної сестри!
12 травня Міжнародний день медичної сестри — день людей, чия праця є символом турботи, людяності та професіоналізму. Саме медичні сестри щодня дарують пацієнтам підтримку, увагу, надію та віру в одужання.
У нашому коледжі професія медичної сестри — це не лише фах, а покликання служити людям. Студенти та викладачі щиро вдячні всім медичним сестрам за витримку, милосердя, відданість справі та силу серця, особливо у непрості для України часи.
Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійних успіхів, миру та вдячних посмішок пацієнтів.
Щиро дякуємо за вашу працю, добрі серця та відданість професії!