Зустріч студентської та педагогічної спільноти Прилуцького фахового медичного коледжу з випускником 1996 р. випуску Чумаком Сергієм Павловичем!
Відбулася зустріч студентської та педагогічної спільноти Прилуцького фахового медичного коледжу з випускником 1996 р. випуску Чумаком Сергієм Павловичем - відомим українським лікарем-епідеміологом, державним службовцем та фахівцем у сфері громадського здоров'я, який очолює санітарно-епідеміологічну службу столиці.
Сергій Павлович присвятив свою кар'єру системі охорони здоров’я, пройшовши шлях від лікаря-гігієніста до Генерального директора Державної установи «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України».
Сергій Павлович проводив координацію протиепідемічних заходів у Києві під час пандемії COVID-19, організовував тестування та моніторинг вогнищ захворювання, наразі забезпечує стабільну епідеміологічну ситуацію в умовах війни, контроль за станом укриттів, перевірку якості води після обстрілів енергетичної інфраструктури, є Координатором медичної безпеки м.Києва.
Має почесне звання «Заслужений лікар України», нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Подякою Міністра охорони здоров'я, медаллю «Честь. Слава. Держава» (від КМДА), Подякою Київського міського голови за сумлінне виконання обов'язків у кризових ситуаціях для міста, Кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ст.
Сергій Павлович – є гордістю Прилуцького фахового медичного коледжу, прикладом професійного наслідування для студентів.